Kávu si osladím - Karel Gott
1.
GD
Hlavu níž nesklopím,
D7G
nezmizím v hlubinách,
C
uvidíš, co udělám,
GD7G
až pochopím, že chceš mi sbohem dát.
ref
G
Kávu si osladím o trochu víc
D
svý bendžo naladím, a jinak nic.
GHEmi
Oslavím sám Vánoční svátky
AA7DD7
a na jaře si vrásky spočítám.
ref2
G
Kávu si osladím o trochu víc,
D
v duchu tě pohladím, a jinak nic.
GHEmi
Pustím svůj žal zadními vrátky
AmiD7G
a půjdu zase klidně o dům dál.
2.
GD
Neskonám v obavách,
D7G
barvu svou neztratím,
C
už to mám, co udělám
GD7G
v těch hodinách, až budu zase sám.
ref
ref2

