Zadarmo - Chinaski(capo 1)
1.
C
Vzal si dva leasingy, dvě hypotéky
Dmi7
Měl z toho nervy, tak začal brát léky
BAmC
Do toho nějaký avantýry, bylo to nad jeho síly
CDmi7
Čeho je moc, tak toho je příliš, než by se mu zkrátily žíly,
BAmC
Tak na to navíc nějaký srágory, teď je to jedno, natáh bačkory
2.
CDm7
Pořád makáme, na hubu padáme
C/EF
nic z toho nemáme, nevím, co čekáme
C
bez velkých nadějí na změnu
Dm7
jsme jenom součástí systému
C/E
A s větší nebo menší nevolí
FFABH
Jsme jenom součástí toho soukolí
R.
C
Myslím, že nám všem už z toho všeho hrabe
D9
Už to nezvládáš, tak přiznej to srabe
BAmBC
Tlak stoupá, přístroje se protáčí, všichni jsme lovci a sběrači
C
Myslím, že nám všem už z toho všeho šibe
D9
Mě, tobě, no a taky tady těm lidem
BAmBC
Jedno, co máš, nikdy to nestačí, všichni jsme lovci a sběrači
C - D9 - B - Am-F - C - C
3.
CDmi7
Jsou věci, který miláčku,nenajdeš v žádným letáčku
C/EF
Prostě se jednou ráno probudíš a uvidíš věci, který nekoupíš
CDmi7
Ne, nejsem tady, abych přednášel, já tyhle kecy vždycky nesnášel
C/EFFABH
Vono se neříká nadarmo, že ty nejlepší věci jsou zadarmo
R2
C
Myslím, že nám všem už z toho všeho hrabe
D9
Už to nezvládáš, tak přiznej to srabe
BAmiB
Tlak stoupá, přístroje se protáčí
C
Všichni jsme lovci a sběrači
R3
C
Myslím, že nám všem už z toho všeho šibe
D9
Mě, tobě, no a taky tady těm lidem
BAmiB
A přesně tak to mám nejradši
C
Všichni jsme lovci a sběrači
R4
C
Myslím, že nám všem už z toho všeho je**
D9
Myslím tim tebe a myslim tím i sebe
BAmiB
Tak tleskáme, nikdo se nemračí
CCABHC
Všichni jsme lovci a sběrači

