Za císaře pána - Lidová
1.
CG
|: Šel jsem temným hájem, šel jsem dolinou. :|
CFGC
|: Potkal jsem tam myslivečka a s ním jeho milou :|
2.
CG
|: Milá už je amen konec lásky mý. :|
CFGC
|: Já teď musím narukovat k infanteerií. :|
3.
CG
|: Ta Dalmácie samá skála je. :|
CFGC
|: Tu musela vybojovat infantérie :|
4.
CG
|: Infantéria to je láska má. :|
CFGC
|: Ta musela bojovati za císaře pána. :|
5.
CG
|: Za císaře pána a jeho rodinu. :|
CFGC
|: Museli jsme vybojovat Hercegovinu. :|
6.
CG
|: Hercegovina je lautr rovina. :|
CFGC
|: Tu musela vybojovat infantéria. :|
7.
CG
|: Nahoře na stráni Schnellzug uhání. :|
CFGC
|: A po stráni jsou schováni machometáni :|
8.
CG
|: Machometáni to jsou pohani. :|
CFGC
|: Kalhoty maj roztrhaný smrkaj do dlaní. :|
9.
CG
|: A ty Turkyně to jsou strašný svině. :|
CFGC
|: Císař pán je nemiluje ve svý krajině. :|

