Vzpomínka - Aneta Langerová(capo 3)
1.
AmCG
Znám pár míst, z nich tají se mi dech
AmCGDm
a buď si jist, že pro ně místo v srdci nenajdeš.
AmCGDm
Člověk na čas ztratí i to poslední, co má,
AmCG
a k modlitbám se vrátí, až mu bude zpívat tma.
Pre1
FAm
No tak hudbo hraj, ať tu nejsem sama,
CDAm
jen já a tma, jen já a tma bolavá…
Ref1
AmGC
Plamen zhasíná, v nás dál už není,
AmGCG
nezbyla nám síla, jsme poražení.
AmGCG
Do prázdných láhví od vína dám krátké psaní,
AmGCEmi
jak příběh končí, jak začínal,už nikdo neví.
Pos1
AmGF
Na okenní rám smutek uléhá…
2.
AmCG
Vytržený list z paměti
AmCGDm
nikdy nečíst, zpátky nelepit.
AmCGDm
Nebylo by tání bez zimy
AmCG
a v modlitbách mých přání spatřit oči máminy.
Pre2
FAm
No tak hudbo hraj, jak hrávala mi ona,
CDAm
než nastala tma, nastala tma bolavá…
Ref2
AmGC
Vzpomínkou ožíváš,už nic nezměním,
AmGCG
v šedé síni zpěv doznívá,nikdo tu není.
AmGCG
Jen v prázdné láhvi od vína dál skryté je psaní,
AmGCG
jak příběh končí, jak začínal,už nikdo neví.
|: Am - G - C - C-G :|
Pos2
AmGFmaj7
Na okenní rám smutek uléhá, jak dlouho chce tu spát?
AmGF
Na okenní rám smutek uléhá a já ho kolíbám.
Am - C - G - Dm
Am - C - G - G - F - F - Am

