Pojďme se napít - Robert Křesťan
1.
DGAD
DPěkně tě vítám, lásko má,
F#mGF#mAG
tak trochu zbitá a víc soukromá,
F#mEmDGF#mHm
F#mpěkně tě vítám, a čemu vděčím F#mza tak vzácnou chvíli
GF#mEmDAG
jednou F#m za sto let?
REF1
F#mEmDGF#mEm
F#mPojďme se napít, pojďme se napít, F#m
DEmGD
ať nám mají z čeho slzy týct.
DDGF#mEm
Pojďme se napít, pojďme se napít, F#m
DEmGD
ať nám mají z čeho slzy týct.
2.
DGAD
V nohách ti dřepí bílej pták,
F#mGF#mAG
už nejsme slepí a zlí, naopak,
F#mEmDGF#mHm
F#muž nejsme slepí a rozdejchaní, F#mjako když se spěchá
GF#mEmDAG
brá - nou ví - tězs - tví.
REF2
F#mEmDGF#mEm
F#mPojďme se napít, pojďme se napít, F#m
DEmGD
ať nám mají z čeho slzy týct.
DDGF#mEm
Pojďme se napít, pojďme se napít, F#m
DEmGD
ať nám mají z čeho slzy týct.
3.
DGAD
V očích ti svítí a sládne dech
F#mGF#mAG
a něco k pití tu ční na stolech, A
F#mEmDGF#mHm
F#ma něco k pití, a nepospíchej, F#mstoletá má lásko,
GF#mEmDAG
když už F#m nemáš kam.
REF3
F#mEmDGF#mEm
F#mPojďme se napít, pojďme se napít, F#m
DEmGD
ať nám mají z čeho slzy týct.
DDGF#mEm
Pojďme se napít, pojďme se napít, F#m
DEmGD
ať nám mají z čeho slzy týct.

