Pojďme se napít - Robert Křesťan

1.
Pěkně tě vítám, lásko má,
tak trochu zbitá a víc soukromá,
pěkně tě vítám, a čemu vděčím za tak vzácnou chvíli
jednou za sto let?
REF1
Pojďme se napít, pojďme se napít,
nám mají z čeho slzy týct.
Pojďme se napít, pojďme se napít,
nám mají z čeho slzy týct.
2.
V nohách ti dřepí lej pták,
už nejsme slepí a zlí, naopak,
nejsme slepí a rozdejchaní, jako když se spěchá
brá - nou ví - tězs - tví.
REF2
Pojďme se napít, pojďme se napít,
nám mají z čeho slzy týct.
Pojďme se napít, pojďme se napít,
nám mají z čeho slzy týct.
3.
V očích ti svítí a sládne dech
a něco k pití tu ční na stolech,
a něco k pití, a nepospíchej, stoletá má lásko,
když už nemáš kam.
REF3
Pojďme se napít, pojďme se napít,
nám mají z čeho slzy týct.
Pojďme se napít, pojďme se napít,
nám mají z čeho slzy týct.