Písek - Nezmaři(capo 3)
1.
AmDGE7DmE7AmGC
Jako písek přesíváš mě mezi prsty, stejně ti dlaně prázdný zůstanou,
DmGCEmAm
ani vodu nepřeliješ sítem, někdy je strašně málo chtít,
DmE7AmGC
já nejsem z těch, co po těžký ráně nevstanou.
DmGCEmAm
Ani vodu nepřeliješ sítem, někdy je strašně málo chtít,
DmE7AmE7Am
já nejsem z těch, co po těžký ráně nevstanou.
2.
AmDGE7DmE7AmGC
Pevnou vůlí taky příliš neoplýváš, zdá se, že nemíníš mě vážně brát.
DmGCEmAm
kolik času nám to ještě schází, nebo je všechen dávno pryč,
DmE7AmGC
a za čím se to vlastně máme stále hnát?
DmGCEmAm
Kolik času nám to ještě schází, nebo je všechen dávno pryč,
DmE7AmE7Am
a za čím se to vlastně máme stále hnát?
3.
AmDGE7DmE7AmGC
Jako kámen najednou mi v cestě stojíš, vím, že se leccos těžko obchází,
DmGCEmAm
radši zkusím někde jiný příběh, který bude lepší konec mít,
DmE7AmGC
ale už teď ti můžu říct, že mi nescházíš.
DmGCEmAm
radši zkusím někde jiný příběh, který bude lepší konec mít,
DmE7AmE7Am
ale už teď ti můžu říct, že mi nescházíš.
4.
AmDGE7DmE7AmGC
Jako písek přesíváš mě mezi prsty, stejně ti dlaně prázdný zůstanou,
DmGCEmAm
ani vodu nepřeliješ sítem, někdy je strašně málo chtít,
DmE7AmE7Am
já nejsem z těch co po těžký ráně nevstanou.

