Lásko má, já stůňu - Helena Vondráčková(capo 3)

Am - Em - D-E - Am
1.
Já, ač mám spánek bezesný,
mně včera sen se zdál.
I když dávno nejsem s ním,
mně navštívil sám král.
Ref.1
Řekl: „Lásko má, já stůňu,
svoji pýchu já jen hrál.
Kvůli vám se vzdávám trůnu,
klenotů i katedrál.“
2.
den mám jindy poklidný,
dnes nevím kudy kam.
Trápí mě sen ošidný
a trápí mě král sám.
Ref.2
|: Řekl: „Lásko má, já stůňu,
svoji pýchu já jen hrál.
Kvůli vám se vzdávám trůnu,
klenotů i katedrál. :|
Ref.3
 Řekl: „Lásko má, já stůňu,
svoji pýchu já jen hrál.
Kvůli vám se vzdávám trůnu,
klenotů i katedrál.“
Am - Em - D-E - Am