Jak jste se měly mé milé děti - ASPM-2

int.
1.
Jak jste se měly, mé milé děti,
je to už dávno co jsem vám hrál.
Myslím, že vím a to mě těší,
že jsem tady zpátky a zůstanu stát
s vámi, tady u vás, kde to mám tolik rá-ád.
2.
Mám tu pár dárků, za úsměv vám je rozdám,
v každém z nich malou příhodu mám.
Některé z nich mám už dlouhá léta,
v každém z nich vzpomínku schovanou mám
na lidi, věci a místa co zná-ám.
3.
Tak tady mám strunu, kterou jsem našel
před lety v jednom klubu v Marseille.
Pro druhou je moc tlustá, pro třetí moc tenká,
já ale doufám že jednou zazní,
je zvláštní, jak lidé věci schovávají-í.
4.
A tady jsou korále z dob princezen a králů,
která z vás na krk si je teď dá.
Teď chvíli Marta a potom zas Jana,
každá z vás na chvíli je na krku má
a je milá, krásná jak dáma od který je má-ám.
5.
A tady je hlemýžď, na silnici jsem ho našel,
říká, že jeho domov už pokrývá tér.
Vzal jsem ho s sebou, světem už prošel,
říká, že by zůstal a že vás má rád,
jen když jeho život zůstane zelený rá-áj.
6.
Jak jste se měly, mé milé děti,
je to už dávno co jsem vám hrál.
Myslím, že vím a to mě těší, že jsem tady zpátky a zůstanu stát
s vámi, tady u vás, kde to mám tolik rá-ád.