Depardieu - Wohnout
|: H - Emi - H - Emi :|
1.
HEmiHEmi
Život je báseň od Rasputina, chvíli je krásnej, chvíli je dřina.
HEmiHEmi
Život je báseň od Mandelstamma, chvíli pohádka a chvíli drama.
EmiHEmi
Jeden si řekl, že by moh' bagetu prodat za piroh,
HEmi
sklenici vína za stakana, Porsche za soba s parohama.
HEmi
A v srdci místo Eiffelovky, chovat si drahou flašku vodky
F#H7
a v baretu v kabaretu… hrát ruskou ruletu.
Ref.
EmiHmiAmiEmi
Řek' Gerard Depardieu, že už se mu víno dobře nepije
CGH
a tak sbohem milá Francie, teď budu pít vodku.
EmiHmiAmiEmi
Řádí, chlastá, obcuje Amia kazačok na parketu tancuje
CGH
a přes všechny svý partie, už nevejde se na fotku.
|: H - Emi - H - Emi :|
2.
Život je báseň jak od Puškina, chvíli je smutnej, chvíli je psina.
Změna v něm číhá tak jako mina, než tě vystřelí jak Gagarina.
Jeden si řekl, že by moh' vyměnit Brie za tvaroh
a Tour de France za ruská kola a Molliera za Gogola
a viržinka za rudý máčka a taky kankán za kozáčka
a v baretu v kabaretu… hrát ruskou ruletu.
Ref.
|: Emi - Hmi - Ami - Emi - C - G - H :|
|: Emi - H - Emi - H - Emi :|
3.
Život je tvrdý, nezralý mango, když rozpadne se, je plný vos.
Žít je však lehký, jako když tango písní tě nese a ty jsi boss.
Jeden si řekl kurva fix, co na tom, že jsem Obelix
a že i když ji mám jako z praku, jsem Cyrano z Bergeracu,
co se jednou až po uši zamiloval do Marfuši
a teď je jako v pugetu… v plným rozkvětu.
Ref2.
EmiHmiAmiEmi
Je jedno, jestli Marseille, Moskva nebo Paříž,
CGH
když máš dobrej koktejl, nezáleží kde paříš.
EmiHmiAmiEmi
Je jedno jestli ječná, Beluga či Staličná,
CGH
ať už Champagne nebo rosé znalec má srdce v nose.
Ref3.
EmiHmiAmiEmi
A kdo má srdce v nose tomu je přeci šumák,
CGH
že si chlastá co chce i když má rudej čumák.
EmiHmiAmiEmi
Je jedno kde si žije a kde hýří a kde pije
CGHEmi
v srdcích nám stále bije Gérard Depardieu.

