Zatracenej Život - Greenhorns
1.
GCGDD7
To bylo v Dakotě po vejplatě,whisky jsem tam pašoval,
GCGDG
a že jsem byl sám jako kůl v plotě, s holkou jsem tam špásoval.
CGDD7
Šel jsem s ní nocí, jak vede stezka, okolo Červených skal,
GCGDG
než jsem jí stačil řict, že je hezká, zpěněnej bejk se k nám hnal.
Ref1
G7CGDD7
Povídám: jupí, čerte, jdi radši dál, pak jsem ho za rohy vzal,(a zahodil)
GCGDG
udělal přemet a jako tur řval, do dáli upaloval.
2.
To bylo v Dawsonu tam v saloonu a já jsem zase přebral,
všechny svý prachy jsem měl v talónu, na život jsem nadával.
Zatracenej život, čert by to spral, do nebe jsem se rouhal,
než jsem se u baru vzpamatoval, Belzebub vedle mě stál.
Ref1
3.
Jó, rychle oplácí tenhleten svět, než bys napočítal pět (šest, sedmnáct),
Ďáblovým kaňónem musel jsem jet, když jsem se navracel zpět.
Jak se tak kolíbám, uzdu v pěsti, schylovalo se k dešti,
Belzebub s partou stál vprostřed cesty, zavětřil jsem neštěstí.
Ref2
Povídá: jupí, čerte, jdi radši dál, potom mě za nohy vzal,(a zahodil)
udělal jsem přemet a jako tur řval, do dáli upaloval.

