Všichni jsou v Argentině - Vráťa Hošek

1.
Kde jen jsou a kde jsem já, proč všechno končí, co začíná,
ač válčili jsme hrdinně, Rusové už jsou v Berlíně.
Rusové jsou v Berlíně, auf wiedersehen já zmizím v cizině
Adolf a Eva už jsou ve hlíně, já budu v Argentině
Ref1
Všichni jsou v Argentině, Buenos Aires já tam taky jdu,
hovězí dám si na víně až budu v Argentině.
3.
Je tu doktor Mengele, pokusy dělal veselé
teď ve vlnách plave si líně, u moře v Argentině.
Adolf Eichmann ten tu byl než ho Mossad odhalil
u soudu řek že v tom byl nevinně, už není v Argentině.
Ref2
Všichni jsou v Argentině, Buenos Aires já tam taky jdu,
hovězí dám si na víně až budu v Argentině
Ref3
Všichni jsou v Argentině, tak hlavně žádnou paniku,
jen Trockij dostal cepínem to protože byl v Mexiku.