Vloupám Se - Maria Čírová(capo 2)

Em - D - Em - D
1.
(ON)Ví to jenom bůh, proč ztrácíš se mnou čas
a proč jsi se mnou zas, když jsem pro tebe vzduch.
2.
(ONA) Vie to iba boh, čo sa náhle děje v nás.
Z toho čo spája dvoch, skúšaná som zas.
Ref1
(ON) Vloupám se, do tvojí mysli, zjistím, že sám jsem.
(ONA nízko)To si len myslíš nie si sám, aj ja ťa v svojej hlave mám.
(ON) Vloupám se, do tvojí mysli zjistím, že sám jsem.
(ONA nízko) To si len myslíš nie si sám, aj ja ťa v svojej hlave mám.
3.
(ON) Ví to jenom bůh proč zkouší zrovna nás?
(ONA) Prečo něskončí to včas a neuzavre kruh?
Ref2
|: (ON) Vloupám se, do tvojí mysli zjistím, že sám jsem.
(ONA) To si len myslíš nie si sám aj ja ťa v svojej hlave mám.
(ON) Vloupám se, do tvojí mysli zjistím, že sám jsem.
(ONA) To si len myslíš nie si sám, aj ja ťa v svojej hlave m. :|