Tramvaj - Monika&SUNO
Gespielt von Kytarovka Poruba
🛈
4⁄4
Pre
GDGD
| ― ― ― ― |
1
GDG
| ― ― GJedu takhle | tramvají, lidé na mě |
D7
| mávají, koukám z okna | ven, ― -to je krásný |
G
| 2⁄4: den. Proč | 4⁄4: já touto tramvají | jezdím tak rád potají |
CGD7G
| Asi to je sen dostat | D7vše z hlavy ven |
ref1
G
| 2⁄4: Gs náladou | 4⁄4: toulavou jezdím teď | Ostravou, tato |
CG
| městská -doprava | není ― žádná | obava |
DD7G
| Vždy to byl můj sen | koukat z okna ven, cestu | jící tam ― ― |
Br.1
GGD7G
| ― ― ― ― | ― ― ― ― | ― ― ― ― | ― ― ― ― |
GGGD7G
| ― ― ― ― | ― ― ― ― | ― ― ― ― | ― ―
2
G
G-Cestující | tam i tady mají |
D7
| dobré mravy s úsmě | vem ― -a beze |
G
| 2⁄4: lstí | 4⁄4: cestu si klestí |
G
| už je tady zastávka | končí moje pohádka, od |
D7GD7G
| cházím z vozu ven to byl | krásný sen |
Br.2
GGD7G
| ― ― ― ― | ― ― ― ― | ― ― ― ― | ― ― ― ― |
GGD7GD7G
| ― ― ― ― | ― ― ― ― | ― ― ― ― | ― ―
3
G
G-Jedu takhle | tramvají, lidé na mě |
D7
| mávají, koukám z okna | ven, ― -to je krásný |
G
| 2⁄4: den. Proč | 4⁄4: já touto tramvají | jezdím tak rád potají |
DGD7G
| Asi to je sen dostat | D7vše z hlavy ven |
ref2
G
| 2⁄4: Gs náladou | 4⁄4: toulavou jezdím teď | Ostravou (Ostravou) |
CG
| Tato městská | doprava není | žádná obava |
DD7G
| Vždy to byl můj sen | koukat z okna ven, cestu | jící tam ― ― |
Br.3
GGD7G
| ― ― ― ― | ― ― ― ― | ― ― ― ― | ― ― ― ― |
GGD7GD7G
| ― ― ― ― | ― ― ― ― | ― ― ― ― | ― ―
4
GG
G-Cestující | tam i tady mají |
D7
| dobré mravy s úsmě | vem ― a beze |
GG
| 2⁄4: lstí | 4⁄4: cestu si klestí |
GD
| už je tady zastávka | končí moje pohádka, od |
D7GD7GDG
| cházím z vozu ven to byl | krásný sen ― |

