Píšu rýmy - Filip

Gespielt von Qdim
Intro
(kytara -> všichni)
riff
|: Tu du tu tů . . (všichni)
Tu du tu tů
Tu du tu tů :|
1
Sedím s dlouhou chvíli o půlnoci sám . . (bez kytary bez uku)
Chlast mě dávno nebaví tak piju jenom čaj
Píšu rýmy . . (všichni)
Srdíčko si vylívám
2
Inspirace ta už zase - nechala jen vzkaz. . (bez kytary bez uku)
Příjemce nezastižen prý ztracený čas
Píšu rýmy . . (všichni)
Srdíčko si vylívám
ref
Slávu asi nezažiju
Tak si zahraju aspoň sám
G - G - G - G7add6
riff
brdg
Neříkej, žes nikdy nesnila o záři reflektorů
Fotbalových stadionech a houfech fanoušků
Jenže
3
Talent když mě míjel - nejspíš spěchal na bus
Chtěl jsem ať se zdrží ale neřek ani čus
Píšu rýmy
Srdíčko si vylívám
ref2
Slávu asi nezažiju
Tak si zahraju aspoň sám
ref3
Slávu asi nezažiju
Tak si zahraju aspoň . . (bez kytar bez uku)
|: riff :|
G