Nebreč - David Stypka

A - Em - G - A
A - Em - G - A
1.
Když nemá konce cesta tvá, když se ti zdá moc dlouhá
Už sotva pleteš nohamajak v mátohách se loudáš
Když ti v mlze mizí cíl a opouští tě síla
Když už skoro nevěříš a láteříš a spíláš osudu
Ref
Ne já brečet nebudu,
jen ať brečí si ti co musí mít slzy k žití, nebudu
stále je třeba svítit těm co jsou na cestě domů
ne já brečet nebudu a nebreč ani ty
s úsměvem máš den jako vyši
jako vyšitý
Inst
2.
Když nemá konce cesta má, když se mi zdá moc dlouhá
Už sotva pletu nohama jak v mátohách se loudám
Když mi v mlze mizí cíl a opouští mě síla
Když už skoro nevěřím a láteřím a spílám osudu
Ref
Out
|: Vím jak se pozná správná cesta
je to ta na které nemůžeš přestat
chvíli jdeš ale pak už zas běžíš
a každý krok je jen jedním ze sta :| 4x