Hobo - Hoboes
1.
G+CEmi
Já nechci bejt sám, když koleje duní
DmiG7CG+
a temná noc do dáli ubíhá.
CEmi
Co z toho k sakru mám, že znám plno vůní,
DmiGCC7
dalekejch cest pohledy v očích mám.
Pre1.
FAmi
Tak co z toho mám, že mám v srdci touhu
FG7G+
jenom se mrknout za nejbližší strouhu.
CEmi
Já často šněroval svý toulavý boty,
FG7C
musí to bejt, můj vlak má zelenou.
Ref1.
CA#G
Tmou nákladní vlak těžce duní,
CA#G
v mejch uších jenom vítr šumí,
CC7F
kraj kolem trati spí,
CGG7
jen mašinfíra bdí.
Ref2.
CA#G
Má ruku na rychlostní páce,
CA#G
má topič plný ruce práce
CC7F
já si na nápravě zpívám
CG#7G7CG+
píseň, v které vlaky hřmí.
2.
Když vagony hřmí a brzdař tě honí,
necejtíš hlad, nohy tě nezebou.
Ty ležíš na střeše a chtěl bys bejt pod ní,
píšťala řve a tunel před tebou.
Pre2.
Tak co z toho mám, že znám celý státy,
když nesmím na voči vlastního táty,
když stromy rozkvetou, já stojím na trati,
musí to bejt, můj vlak má zelenou.
Ref1.
Ref2.
3.
Můj osobní vůz je vagon s vepřovým,
můj rodnej dům je bouda brzdaře,
kde nechal jsem squaw, to vám už nepovím,
snad ve Frisku, tam jsem byl na jaře.
Pre3
Tak co z toho mám, pořád se jen toulat,
v špinavý ruce pár centů žmoulat,
jednou se netrefím a budou mě sbírat,
musí to bejt, můj vlak má zelenou.
Ref1.
Ref2.

