Hledání č.3 - Čp.8

Gespielt von Čp.8
1.
Našel jsem tě blízko sebe, leželi jsme na zemi,
podlaha tlačila a nemohli jsme spát.
Mluvili jsme o věcech, které nás nezajímaly,
a mlčeli o tom, co chtěli jsme znát.
Ref.
Slunce vstávalo a dívalo se okýnkem na podlahu,
a ty jsi ztratila svou noční odvahu.
2.
Šlapali jsme vedle sebe, mávali na auťáky
a nadávali na řidiče co nám nestavěli.
Utrhnul jsem ti kytku, dala sis ji ke knoflíku,
a paks´mě nechtěla držet za ruku, protože ses styděla.
Ref2.
Slunce svítilo a my jsme mu ze země mávali
Posílali jsme mu sedmitečné pozdravy.
3.
Byli jsme hluční, jen když jsme měli radost
a lidé kolem nás nechápali.
Dali jsme si pivo, abychom byli dospělí,
ale pak ho nedopili, protože nám nechutnalo.
Ref3.
Slunce svítilo a my jsme mu ze země mávali
Posílali jsme mu sedmitečné pozdravy.
4.
Jezdili jsme načerno a neplatili vstupný
a koruny házeli do hracího automatu.
Smáli jsme se lidem, co museli pořád chodit
a my jsme seděli s nohama na lavičce.
5.
Vzali jsme se za ruku, abychom se už nikdy nepustili
a šli jsme hledat kytku, kterou nespálí mráz.
Slunce svítí, svítí, svítí. Slunce svítí... svítí....svítí...