Depardieu - Wohnout
Int
BEmBEm
1.
BEmBEm
Život je báseň od Rasputina, chvíli je krásnej, chvíli je dřina.
BEmBEm
Život je báseň od Mandelstamma, chvíli pohádka a chvíli drama.
BEm
Jeden si řekl, že by moh‘ bagetu prodat za piroh
BEm
sklenici vína za stakana, Porsche za soba s parohama.
BEm
A v srdci místo Eiffelovky, chovat si drahou flašku vodky
F#B7F#
a v baretu v kabaretu… hrát ruskou ruletu.
Ref1
EmBmAmEm
Řek‘ Gerard Depardieu, že už se mu víno dobře nepije
CGB
a tak sbohem milá Francie, teď budu pít vodku.
EmBmAmEm
Řádí, chlastá, obcuje a kazačok na parketu tancuje
CGB
a přes všechny svý partie, už nevejde se na fotku.
Int
2.
BEmBEm
Život je báseň jak od Puškina, chvíli je smutnej, chvíli je psina
BEmBEm
Změna v něm číhá tak jako mina, než tě vystřelí jak Gagarina.
BEm
Jeden si řekl, že by moh‘ vyměnit Brie za tvaroh
BEm
a Tour de France za ruská kola a Molliera za Gogola
BEm
a viržinka za rudý máčka a taky kankán za kozáčka
F#B7F#
a v baretu v kabaretu… hrát ruskou ruletu.
Ref1
Int2
EmBmAmEmCGB
EmBBEm
EmBBEm
3.
EmBEm
Život je tvrdý, nezralý mango. Když rozpadne se, je plný vos.
EmBEm
Žít je však lehký, jako když tango písní tě nese a ty jsi bos.
BEm
Jeden si řekl kurva fix, co na tom, že jsem Obelix
BEm
a že i když ji mám jako z praku, jsem Cyrano z Bergeracu
BEm
co se jednou až po uši zamiloval do Marfuši
F#B7F#
a teď je jako v pugetu… v plným rozkvětu.
Ref2
EmBmAmEm
Je jedno, jestli Marseille, Moskva nebo Paříž
CGB
když máš dobrej koktejl, nezáleží kde paříš.
EmBmAmEm
Je jedno jestli ječná, Beluga či Staličná
CGB
ať už Champagne nebo rosé znalec má srdce v nose.
Ref3
EmBmAmEm
A kdo má srdce v nose tomu je přeci šumák,
CGB
že si chlastá co chce i když má rudej čumák.
EmBmAmEm
Je jedno kde si žije a kde hýří a kde pije
CGBEm
v srdcích nám stále bije Géraaard Depardieu.

