Co Z Tebe Bude - Pokáč(capo 2)

C - Dm - G - C - Am - Dm - G - C
1.
Když jsem byl prcek, tak se mě všude, Dospěláci ptali chlapče, co z tebe bude
Já řek, že nevim a div se nerozbrečel, Dyť já měl sotva páru, co budu dělat večer.
Ptala se máma, zajímalo to tetu, I zoufalýho dějepisáře v kabinetu.
Jo, kdyby na mě dneska stejnej dotaz měl, Moc rád bych mu odpověděl
Ref1
Já pane učitel chci milovat já chci poznat svět, Já chci lítat na měsíc a pak zpět
Já chci drink a pláž ne tvou kancelář, Tak proč se mě tak blbě ptáš?
Já chci milovat já chci poznat svět, Já chci lítat na měsíc a pak zpět
Já chci drink a pláž ne tvou kancelář, Tak proč se mě tak blbě ptáš?
2.
občas se zdá že účel dospívání, je úspěšně se vyvinout ve vzorný plátce daní
možná by ale někdy stálo za to říct, že život je i něco víc
víc než do kanclu z kanclu splácet hypotéku, a ke kafi si ráno dát tři cukry a hrst léků
život je dar tak žij ho než uteče ti, čekáním na důchod ve stopěti
Ref1
Brid.
uo o o o co z tebe bude uo o o o co z tebe bude
uo o o o co z tebe bude uo o o o
Ref2.
Já pane učitel chci milovat já chci poznat svět, Já chci lítat na měsíc a pak zpět
Já chci drink a pláž ne tvou kancelář, Tak proč se mě tak blbě ptáš?
Já chci milovat já chci poznat svět, Já chci lítat na měsíc a pak zpět
Já chci drink a pláž ne tvou kancelář
Tak proč se mě tak blbě, vážně hrozně blbě, proč se mě tak blběptáš?