Tramvaj - Monika&SUNO

Podľa interpretácie od Kytarovka Poruba
🛈
4⁄4
Pre
| ― |
1
| Jedu takhle | tramvají, lidé na mě |
| mávají, koukám z okna | ven, ― -to je krásný |
| 2⁄4: den. Proč | 4⁄4: já touto tramvají | jezdím tak rád potají |
| Asi to je sen dostat | vše z hlavy ven |
ref1
| 2⁄4: s náladou | 4⁄4: toulavou jezdím teď | Ostravou, tato |
| městská -doprava | není ― žádná | obava |
| Vždy to byl můj sen | koukat z okna ven, cestu | jící tam ― ― |
Br.1
| ― ― ― ― | ― ― ― ― | ― ― ― ― | ― ― ― ― |
| ― ― ― ― | ― ― ― ― | ― ― ― ― | ― ―
2
-Cestující | tam i tady mají |
| dobré mravy s úsmě | vem ― -a beze |
| 2⁄4: lstí | 4⁄4: cestu si klestí |
| už je tady zastávka | končí moje pohádka, od |
| cházím z vozu ven to byl | krásný sen |
Br.2
| ― ― ― ― | ― ― ― ― | ― ― ― ― | ― ― ― ― |
| ― ― ― ― | ― ― ― ― | ― ― ― ― | ― ―
3
-Jedu takhle | tramvají, lidé na mě |
| mávají, koukám z okna | ven, ― -to je krásný |
| 2⁄4: den. Proč | 4⁄4: já touto tramvají | jezdím tak rád potají |
| Asi to je sen dostat | vše z hlavy ven |
ref2
| 2⁄4: s náladou | 4⁄4: toulavou jezdím teď | Ostravou (Ostravou) |
| Tato městská | doprava není | žádná obava |
| Vždy to byl můj sen | koukat z okna ven, cestu | jící tam ― ― |
Br.3
| ― ― ― ― | ― ― ― ― | ― ― ― ― | ― ― ― ― |
| ― ― ― ― | ― ― ― ― | ― ― ― ― | ― ―
4
-Cestující | tam i tady mají |
| dobré mravy s úsmě | vem ― a beze |
| 2⁄4: lstí | 4⁄4: cestu si klestí |
| už je tady zastávka | končí moje pohádka, od |
| cházím z vozu ven to byl | krásný sen ― |