Ta naše písnička česká - Karel Hašler
Ref1
GD7GCG
Ta naše písnička česká, ta je tak hezká, tak hezká,
CGD7EmD
tak jako na louce kytička, vyrostla ta naše písnička.
GD7GCG
Až se ta písnička ztratí, pak už nic nebudem mít,
CG
jestli nám zahyne, všechno s ní pomine,
D7G
potom už nebudem žít.
1.
GD7
Ty naše písničky, jsou jak ty perličky,
EmD7
na šňůrce navlečené.
GAm
Kolik je krásy v nich a je to velký hřích,
EmAD
že jsou tak opuštěné.
Ref1
2.
GD
Zpívejte lidičky, ty naše písničky,
EmAD
z Moravy, Slovenska, z Čech.
GAm
Ta naše písnička, je sice prostičká,
EmAD
ale je nejhezčí z všech.
Ref1

