S tebou nebo bez tebe - Katapult
Int
FCCGAm
1.
Am
Každý ráno když se vzbudím přesně o třetí
C
Tuším že jsem se stal tvojí další obětí
GE
Každý ráno když se vzbudím a kouknu se do nebe
AmCGAm
Nevím jestli mám žít s tebou nebo bez tebe
AmCGEAm
Nevím jestli mám žít s tebou nebo bez tebe
2.
Am
Každý ráno když úsměv tvůj mě chytne do pasti
C
Cítím se jak když stojím nad hlubokou propastí
GE
Jsi jak pavouk co si svý sítě na mě předem upřede
AmCGAm
Nevím jestli mám žít s tebou nebo bez tebe
CGEAm
Nevím jestli mám žít s tebou nebo bez tebe
Solo
AmCGAm
AmCGAm
AmCGAm
AmCGAm
3.
Am
Ráno jsi chladná a večer hoříš jako plamínek
C
Moji kapsu vyplundruje pár mizernejch vzpomínek
GE
Budu muset kvůli tobě ještě jít hodně do sebe
AmCGAm
Nevím jestli mám žít s tebou nebo bez tebe
AmCGEAm
Nevím jestli mám žít s tebou nebo bez tebe
4.
Am
Nemůžu se ale teďka rychle rozhodnout,
C
asi budeš muset večer pohledem mě probodnout
GE
A já doufám že než se ti tenhle pokud povede
AmCGAm
|: Rozhodnu se jestli mám žít s tebou nebo bez tebe :|
CGEAm
|: Rozhodnu se jestli mám žít s tebou nebo bez tebe :|
Out
FCCGAm

