Píšu rýmy - Filip
Podľa interpretácie od Qdim
Intro
(kytara -> všichni)
riff
G
|: Tu du tu tů . . (všichni)
Tu du tu tů
G7add6
Tu du tu tů G7add6 :|
1
G
Sedím s dlouhou chvíli o půlnoci sám . . (bez kytary bez uku)
G
Chlast mě dávno nebaví tak piju jenom čaj
C
Píšu rýmy . . (všichni)
G
Srdíčko si vylívám
2
G
Inspirace ta už zase - nechala jen vzkaz. . (bez kytary bez uku)
G
Příjemce nezastižen prý ztracený čas
C
Píšu rýmy . . (všichni)
G
Srdíčko si vylívám
ref
D
Slávu asi nezažiju
C
Tak si zahraju aspoň sám
G - G - G - G7add6
riff
brdg
C
Neříkej, žes nikdy nesnila o záři reflektorů
D
Fotbalových stadionech a houfech fanoušků
Jenže
3
G
Talent když mě míjel - nejspíš spěchal na bus
G
Chtěl jsem ať se zdrží ale neřek ani čus
C
Píšu rýmy
G
Srdíčko si vylívám
ref2
D
Slávu asi nezažiju
CG
Tak si zahraju aspoň sám
ref3
D
Slávu asi nezažiju
C
Tak si zahraju aspoň . . (bez kytar bez uku)
|: riff :|
G

