Opět na výlětě - Vlasta Redl

1
Říkali že už tě neuvidím
A chtěli slyšet jména nějakých dalších lidí
Ale já nikoho neznám ani tebe milá
Vím jen že jsi pryč žes mě opustila
2
Říkali že to mám pustit z hlavy
A chodit víc ven že mám jen jedno zdraví
Ale já nemám zájem o žádné uzdravení
Říkali, že čas všechno spraví
3
Tak konečně mám zas aspoň po starostech
Co bude zítra a co potom a jak je to prosté
Zas můžu lhát a chodit si kam chci domů
A do rána psát o tom že není komu
|: F#m - A :| 3x - D - C#7
4
Hrajte mi blues za to že se mnou byla
Za každou mou půlnoc v které mě probudila
Hrajte mi blues že aspoň našli jsme se
A že mám rozum který všechno snese
5
Hrajte mi blues za moje skvělé plány
Že už budu hodný a na prstě omotaný
Hrajte mi blues ať si s ním zacpu uši
Ať neslyším ticho co mi zbylo v duši
|: A - D - A - E :|
6
Hrajte mi blues za tu co o mě stála
Hrajte mi blues i kdyby jenom lhala
Hrajte mi blues že na tomhle krásném světě
Už se mi nechce být jinak než jen na výletě
Am - Dm - Am - Ami7