Netušim - Michal Horák feat. Pokáč
E - G - D - E
1.
EGDE
P: Klidně mluvte sám, já Vás když tak doplním, či případně se něco pozeptám
EGDE
M: Takže začít sám kde však jen začít mám? Já začátek Vám možná přenechám
EGDE
P: Tak začněme hned, zda by Vám to nevadilo Souhrnnou otázkou třicet pět
EGDE
M: Takže třicet pět To je ta z těch na konci tam bojím se, že neznám odpověď
2.
EG
P: Hlavně klid, já nevidím to marně
DA
Člověk občas musí bruslit, ač je zrovna na plovárně
EG
Zdárně ono to dopadne
DA
Ač teď se to zdá nesnadné
Ref1
EG
M: Ne, ne já netuším
DA
Učil jsem se, učil jsem se, učil jsem se na mou duši
EG
Ne, ne já nemám šajn
DE
Trojka byla by fakt fajn
Po1
EGDE
Nananá nananá nananá nananá
EGDE
Nananá nananá nananá nananá
3.
EGDE
P: Jste jen nervózní, já Vám zcela rozumím, však já věřím, že to tam někde je
EGDE
M: Třeba mi dozní kousek ňájaký přednášky, spíš je to ale fakt bez naděje
EGDE
P: Tak co tenhle graf? Popište ho, a hned by se Vám pátá otázka pokryla
EG
M: Z tý jsem právě paf Jinde věděl bych, však ta v tom
DE
Vyfoceným testu nebyla - P: Co? M: co?
2.
Ref1
Po1
4.
EG
P: Co mám s Vámi dělat? Tu zkoušku Vám nedat?
DA
Test se Vám však povedl, to abych něco vyzvedl, jen
EGD
Co je ale pravda, máte na kahánku. Co byste si dal za známku?
A
M: Co že bych si dal za známku?
A
P: Co byste si dal za známku?
A
M: Co že bych si dal za známku?
Ref1
Po2
EGDE
Nananá nananá nananá nananá
EG
Nananá nananá
Out
DE
Trojka byla by fakt fajn

