Nebreč - David Stypka
A - Em - G - A
A - Em - G - A
1.
AEmGA
Když nemá konce cesta tvá, když se ti zdá moc dlouhá
EmGA
Už sotva pleteš nohamajak v mátohách se loudáš
EmGA
Když ti v mlze mizí cíl a opouští tě síla
EmGA
Když už skoro nevěříš a láteříš a spíláš osudu
Ref
G
Ne já brečet nebudu,
DAG
jen ať brečí si ti co musí mít slzy k žití, nebudu
DA
stále je třeba svítit Atěm co jsou na cestě domů
GD
ne já brečet nebudu a nebreč ani ty
AGDEA
s úsměvem máš den jako vyšitý
GDA
jako vyšitý
Inst
EmGA
EmGA
2.
AEmGA
AKdyž nemá konce cesta má, když se mi zdá moc dlouhá
EmGA
Už sotva pletu nohama jak v mátohách se loudám
EmGA
Když mi v mlze mizí cíl a opouští mě síla
EmGA
Když už skoro nevěřím a láteřím a spílám osudu
Ref
Out
EmC
|: Em Vím jak se pozná správná cesta
AmD
Am je to ta na které nemůžeš přestat
EmC
Em chvíli jdeš ale pak už zas běžíš
AmD
Am a každý krok je jen jedním ze sta :| 4x

