Láska je láska - Lucie Bílá

1.
Zas je, tu jaro je tu, lidi šílí, líbaj se jak o život navzájem.
Tohle známe, zas tu máme, máj, ten divnej měsíc, ať žije Petřín.
2.
Zas je, tu zima je tu, lidi šílí, (jé šílí)
líbaj se jak o život navzájem. (navzájem)
Tohle známe, zas tu máme, leden, ten divnej měsíc, ať žije Petřín.
Ref1.
Láska je láska, když choděj kluci s holkama.
Láska je láska, když choděj kluci s klukama a holky s holkama.
Rec1.
Láska (láska), jo láska (hi, hi, hi).
3.
Zas je, tu podzim je tu, lidi šílí, (jéé, jéé)
líbaj se jak o život navzájem. (jéé)
Tohle známe, zas tu máme, říjen, ten divnej měsíc, ať žije Petřín.
Ref1.
Rec2.
My dvě divný holky, to pozorujem ze křoví,
co lidi všechno dělaj, z toho jsme teda hotový.
Koukaj si z oka do oka, ochutnávaj si hlavy,
my řveme smíchy ve křoví, to nás děsně baví.
To tuhle jeden inženýr, furt koktal láskou ko-ko
a pak si gumou z podprdy div nevystřelil oko.
Venku je třeba zima, lidi tu lezou nahý, po Petříně se válej, šílenci z celý Prahy.
Out.
Bejby (ó bejby), ó Bejby (ó bejby)
a jejich plnejch Petřín, všichni na Petřín.
Ref1.
Ref2.
Mácha má štěstí, že je kamenej,
jinak by už nestál, smíchy by řval a byl by v pase zlomenej.
Ref1.