Jede šrot, jede šrot - Hustej Wimpy
1.
Dm
Jede šrot, jede šrot po silnici jede šrot
ADm
Dohoní ho druhej šrot a chce ho předjeti
Dm
Jenže ten první šrot nechce lehce kůži dát
ADm
A začne motor svůj mocně tůrovat"
2.
CF
Có jé volé? No na to zapomeň!
ADm
Nelej tady benzín na voheň
A#CFA#Am
O tom že mě předjedeš si můžeš nechat zdát
GmADm
Tak se do mě přestaň srát!"... HU!
3.
Dm
Druhej šrot vidí že nebude to v negližé
ADm
Ať mi ten idiot prdel vylíže
Dm
Volantem votočí, vlevo prudce vybočí
ADm
Prvního šrota tim zcela zaskočí
4.
CF
"Dívej pičo, jak s Tebou vyjebu!
ADm
Na dvojitý Tě z kopce předjedu
A#CFA#Am
Jako čára žíznivá Ti zmizim do dáli
GmADm
Hoď ten svůj šrot ze skály!"
5.
Dm
Druhej šrot první šrot předjel asi o cenťák
ADm
A zapnul si kazeťák se skupinou Queen
Dm
"We are the champions!" "We are the champions!"
ADm
Křičí Homo sapiens a hustě sešláp plyn"
6.
CF
Zíráš Zmrdéé, jó, kdo je tady King?
ADm
Silnice jsou pro mě volnej ring
A#CFA#Am
Před chvilkou jsem vyžahnul tři piva v hospodě
GmADm
Jsem naprosto v pohodě!
7.
Dm
Padesát do kopce, devadesát přes obce
ADm
Vyser se na chodce, těch je jako much
Dm
Troubí a machrujou,navzájem se fakujou
ADm
Sprostě se častujou, až tetelí se vzduch!
8.
"Pičóó z ryby! "
"Ty hadí čuráku!"
"Uhni z cesty!"
"Pche - mám Tě na háku!"
Jak se řítěj silnicí jak tlupa tatarů
Nevšimnou si radaru
9.
"Fízlové!" "Do piči!" "Dobrý den pane řidiči
Kam jste to uháněl ve svém moskviči?
Kolega v trabantu nám tvrdí, že jste hasiči
Žádnej požár v okolí však domy neničí."
10.
"Ještě navíc a to je nemilé nadýchal jste nám dvě promile
Minimálně na rok vám teď vezmem papíry
Za ty vaše manýry!
"Trabant zas má propadlej techničák, však se oba domů dopravíte ňák
Odstavili vozy a šli pěšky do dáli
Na cestu jim zahráli:
Out
Lady-lí, lady-lou, lady-lů
Český silnice jsou plný debilů!
Lady-lí, lady-lů, lady-lej
V hrobě na Krchově tam jim bude hej
Lady-lí, lady-lů, lady-lá
Ať ti stojí chuj a jezdí kára tvá! – nádherná!

